Rodzinne kolędowanie MALEŃKA PRZYSZŁA MIŁOŚĆ

30 stycznia odbyła się uroczystość przedszkolna pt. Maleńka przyszła miłość - Rodzinne Kolędowanie połączone z Dniem Babci i Dziadka oraz z rozstrzygnięciem konkursu bożonarodzeniowego. Uroczystość ta miała miejsca na auli w SP nr 3 w Nisku. W góralskim stylu powitania i życzenia noworoczne dokonały Pani dyrektor Katarzyna Kozak oraz Pani Katarzyna Fusiarz - nauczyciel w grupie Pszczółki. 
Dziękujemy za tak liczne przybycie - około 200 osób. 

Po wielu tygodniach prób i przygotowań, dnia 30 stycznia 2020 roku nasze Przedszkolaki wystąpiły dla swoich ukochanych Dziadków. Babcia i Dziadzio to bez wątpienia najwspanialsze osoby w życiu każdego z Nas, a zwłaszcza dla dzieci. Przedszkolaki cudownie wystąpiły, przygotowały one układy taneczne oraz rewelacyjnie zagrały na instrumantach, oczywiście dzięki pomocy swoich cioć i niezastąpionej cioci Alinki. Wspólnymi siłami dzieciakom udało się wspaniale przygotować. Na scenie mogliśmy oglądać Aniołki, Diabełki, a nawet Góralki i Górali :) Wszyscy goście byli zachwyceni występami swoich pociech.
Po części artystycznej poświęconej Babci i Dziadziusiowi zostały wręczone nagrody i dyplomy dla rodzin, które wzięły udział w naszym konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. W t ym roku dopisało bardzo dużo prac - 29, począwszy od wianków, choinek różnego rodzaju, a skończywszy na szopkach i innych kojarzących się ze świętami i zimą ozdobami. Wyobraźni dzieci i ich bliskich nie było końca. Wszyscy byli pod wrażeniem oglądając te prace, można było podziwiać je wchodząc do naszego przedszkola. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominek w formie ananasa oraz dyplomu za udział, a I pierwsze miesce otrzymało voucher na bilety do kina inne drodne nagrody. 

Następnie przyszła kolej na wspólne kolędowanie. Przedszkolaki i ciocie rozpoczęły tę część śpiewając wspólnie kolędę "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi". Następnie wystąpić mogli nasi podopieczni ze swoimi rodzinami. Chętnych osób nie brakowało. Jako podziękowanie za piękne występy dzieci otrzymały maskotki oraz podziękowania.

Do zobaczenia za rok :)